MARZ TEKNİK

Kalite & Özen Farkını
Hissedin

Marz Teknik 2022 yılında Bursa’da vidalı kazık imalatı amacıyla kurulmuştur. Üretimde önceliğimiz yüksek kalite ve müşteri memnuniyetidir. Çap 60mm’ den çap 114mm’ye kadar olan boru ölçülerinde, 2mm – 6mm et kalınlığı arasında vidalı kazık imalatı yapabilmekteyiz. Üretimin büyük çoğunluğunu ihraç etmekteyiz.

Tecrübeli Ekip
Planlı Çalışma
%100 Memnuniyet
VİZYONUMUZ

Marz Teknik olarak bizlerde her geçen gün artan talebi karşılamak için bu sektörde, teknolojik çalışmalara uygun, mimari isteklerin ve tasarımların, hesaplı ekonomik, kaliteli çözümler üreterek müşteri memnuniyetini kazanmak ve ülke ekonomisine, istihdama katkıda bulunarak, profesyonel yönetimle, teknik ekip çalışmasını ve paylaşımı esas alan, sürekli gelişmeyi hedefleyen bir anlayışla firmamız sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almayı vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen, faaliyetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

TAMAMLANMIŞ YÜZLERCE PROJE & %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Marz Teknik olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz.

Uzman Personel

+

Kaliteli Hizmet

+

Tamamlanmış Proje

+

Müşteri Memnuniyeti

%

Daha Az Efor

Daha Az Beton

Daha Az CO2

Farklı Zeminler

Düşük Maliyet

Çevre Dostu

HEMEN ARA
×